Úno 20

Nepdceňujte odličování

Posted in Kosmetika

Stále častěji opomíjený rituál v podobě odlíčení na kůži zanechává tzv. kožní film, jenž působí velice nepříznivě na vzhled naší pleťi. Dekorativní kosmetika a líčení na sebe zachytává nečistoty z vnějšího prostředí a pokud si před ulehnutím do postele důkladně neočistíme jejich pozůstatky, je to skoro to samé jako se vyválet v odpadkovém koši, na to nezapomínejte.

916250512 w465h310q98u Nepdceňujte odličování

Zanedbávání může vést i ke zdravotním problémům a předčasnému stárnutí pleti, regenerovat může pouze čistá kůže. Neumytá směs kosmetiky funguje jako špunt, který nedovolí dýchat a vstřebávat pečující přípravky.

Ráno i večer

Pleť musíme čistit nejen večer, ale i ráno po probuzení. Během našeho spánku naše pokožka regeneruje, přičemž vylučuje maz a pot. Ranní očistou se těchto nečistot zbavíte a pomůžete vstřebávání složkám pečujícím. Nezapomínejte na oči a snažte se používat speciální odličovadla. Jde o nejjemnější partie našeho obličeje. Zvolte tu správnou kosmetiku, která nedráždí a je zároveň jemná. Používejte čistící gely, pleťové vody, tampony. Následně naneste ošetřující krém.

comments: 0 »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat