Úno 20

Dítě v autě – buďte opatrní

Posted in Auto - moto

Dnes a denně se na nás ze všech stran valí špatné zprávy a statistiky nehod z tuzemských silnic. Jako by lidé neměli dost svých problému a ještě si je přidělávají ve svých autech neopatrnou jízdou, alkoholem, či nedodržováním bezpečnostních předpisů.

detske sedacky champion1 333x500 Dítě v autě   buďte opatrní

Pokud my, jako dospělý jedinci nemáme ke svému životu úctu a před jízdou se nepoutáme do bezpečnostních pásů, berme ohled, alespoň na své nevinné děti, které kdyby tušili čeho všeho jsou naše silnice a řidiči schopní, tak by si o autosedačku vždycky řekli. Nepodceňujte ani krátké cesty např. do supermarketů a podobně.

Zásady a pravidla

  • Pokud máte dítě do 150 cm a lehčí než 36Kg musí být opatřen autosedačkou. Dbejte na správný výběr a prokonzultujte se svým prodejcem všechny kritéria. Pokud vám v danné prodejně nebudou schopni řádně vše vysvětlit, raději zajděte jinam k proškolenějšímu personálu. Nesprávný výběr autosedačku může vaše dítě ohrozit na životě
  • Sedačky jsou nejrůznějších typů od 0, kdy je dítě v sedačce úplně skryté, až po typ III, což je pro větší děti se speciálním pásovým systémem.
  • Univerzální – to je slovo, které se dá označit jako plně nefunkční. Jakmile je něco univerzální většinou to za moc nestojí a pokud jde o autosedačky, platí to dvojnásob. Vybírejte přesně podle věku a tělesných proporcí vašeho dítěte.
  • Dbejte zvýšeného zájmu, jestli výrobek prošel testem evropské normy E
  • Autosadečku umístěte vždy za spolujezdce, jde o nejbezpečnější místo v automobilu
comments: 0 »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat