Úno 17

Nemocná pokožka

Posted in Zdravi

Neurodermitida je zákeřnou nemocí naší kůže. Vznik a její příčiny jsou navíc velice nejasné. Tuto virózu doprovází ekzémy, svědění, ale i odlupování kůže a zánětem. Nejvíce účinné a často volitelné jsou nejrůznější masti s příměsí kortizonu, který působí velmi rychle, ovšem při dlouhodobém užívání se vyskytují nežádoucí vedlejší účinky a proto je na snadě použití mírnějších prostředků.
krasa 4 Nemocná pokožka

Rostlinné krémy

Heřmánek je jako zástupce rostlinné říše nejpodobnější účinkům kortizonu díky látce Levomenol, který má výborný dezinfekční a protizánětlivý charakter. Navíc příznivě hojí rány. Mimo jiné jsou efektivní i výtažky z třezalkya aloe vera. Dalším způsobem, jak bojovat proti Neurodermitidě, jsou masti s výtažkem z konopí.

Olejové koupele

Dopřejte si chcíli odpočinku a spojte příjemné z užitečným. Olejové koupele mohou být velmi prospěšné. Dejte si dostaveníčko ve vaší koupelně a ponořte se do zdravotní olejové koupele.

Výživa

Nemoc úzce souvisí s tím, které potraviny máme zařazené ve svém jídelníčku. Vůně se nám line z kuchyně a nám se sbíhají sliny, ale pozor jestli zrovna to není to co ve vás Neurodermitidu vyživuje. Většinou jde o ořechy a mléko, ovšem je lepší se poradit se svým ošetřujícím lékařem.

Relaxace

Stres, stres a zase ten stres. Může snad za všechny neduhy na světě. Podporuje rakovinu, vypadávání vlasů, průjmy a celkový stav našeho organismu. Dokonce nepříznivě působí i na nemoc kůže. Vyvarujte se všudypřítomného stresu a pusťte si raději relaxační hudbu, zajděte do solné jeskyně. Dobré je i cvičení jógy nebo meditace

comments: 0 »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat