Úno 11

3 důvody: Proč nemáme sex

Posted in Vztahy

Sexuální orgie, jenž doprovází každý vztah na jeho sladkých počátcích. Ovšem jak už to bývá, každé poblouznění jednou skončí a láska se uklidní společně i s intimnostmi. Náhle si uvědomíte, že jste měli sex naposledy před několika týdny a váš partner se stále k ničemu nemá. V této chvíli vám na mysli vyvstávají ty nejhorší představy. Podle posledních výzkumů 88% mužů berou ve vztahu sex jako nepříjemný závazek. Psychologové tvrdí, že to zkrátka ke vztahu patří. Útlum sexuálního apetitu u mužského pokolení je zcela běžný a může mít hned několik faktorů.

39 sex 3 důvody: Proč nemáme sex

Nuda

Stereotyp je zabiják sexu. Muži berou erotiku jako povinost, abyste nebyly uražené a snaží se vše mít, co nejrychleji za sebou. Předehry z vašeho života vymizely a vy abyste ho do toho přímo dokopávala. Pochopte, že po deseti letech není, co objevovat a váš milý se stáhne do ústraní. Zkuste ho překvapit něčím nevšedním, novou erotickou pomůcku, smyslné prádlo, nebo sexy uniformu, uvidíte, že to na něj zapůsobí. Pokud jste odvážnějšího charakteru, zkuste třeba swingers párty. I to může být zajímavým spestřením vašeho milostného života. Nebo zkuste pravý opak, zajděte si občas s kamarádkou někam na večer, udělejte si nový sestřih, kupte si něco hezkého na sebe a uvidíte, jak se o vás začne zajímat. Žárlivost je mocná.

Stres

Náročná a vyčerpávající práce. Od rána do večera běhá a honí sae za lepšími zítřky. Nakonec padne do postele a se slovy, že je unavený se otočí zády k vám. Stres, který si sebou bere domu je podle vědců nejčastějším tlumičem sexuálních hrátek. Pokud tento problém přetrvává dlouho je dobré si o tomto problému otevřeně promluvit.

Strach

Neúspěch v osobním životě se bohužel projevuje i v posteli. Muž má v takových případech komplikace s erekcí, dokonce těmito problémi trpí 44% mužů, což je velice vysoké číslo. Žena by neměla mít na svého partnera příliš vysoké nároky. Muž by se mohl zaleknout a stáhnout do ústraní. Chvalte svého muže za jeho něžnosti, pokud i přesto má obtíže se sexuálním životem je dobré navštívit sexuologa.

comments: 0 »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat