Úno 10

Plánujte svatbu v předstihu

Posted in Ostatní rady

 Plánujte svatbu v předstihu

svatba, to je výjmečný den pro dvojici zamilovaných duší. Jde o událost, jenž by se měla zažít pouze jednou v životě a také tak k ní přistupujeme. Dejte však pozor, ať vás nic nepřekvapí. Plánujte s předstihem a zachovejte chladnou hlavu.

Půl roku předem

V tomto období by nám mělo být jasné kdy a kde se bude svatební obřad konat. Sestavte si seznam rodinných příslušníků a přátel, které pozvete. Ujasněte si kolik do svatby chcete investovat a načrtněte si předbežný finanční program. Nezapomeňte na rezervaci místa pro hostinu.

4-5 měsíců předem

Domluvte se s partnerem na průběhu svatby a porozhlédněte se po šatech a obleku. V neposlední řadě si nechte vyhotovit svatební oznámení, vyberte si snubní prstýnky a při romantické večeři si naplánujte svatební cestu, která je nedílnou součástí celého ceremoniálu.

2-3 měsíce

V tomto časovém období je dobré se zaměřit na Menu, fotografa a zasedací pořádek. Je to čas, kdy byste měli přesně vědět, kdo na svatbu půjde a kde se bude odehrávat hostina

2-4 týdny

Tento úsek věnujte k nakupování okrasných dekorací, objednejte dort, domluvte si kadeřnici, zkrátka všechny ty maličkosti, co utvářejí finální podobu.

Týden před

Odsouhlaste přesný časový plán a těšte se na svůj vysněný den, kdy se proměníte v princeznu

comments: 0 »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat