Úno 10

Jak ušetřit plyn.

Posted in Finance

4 gas Jak ušetřit plyn.

Zná to asi každý, kdo žije v domácnosti. Po vánoční období, kdy z nás vyprchá poslední kapka pohody nastávají dny zúčtování. Ano, hlásí se závody a energetici, co dychtí po svých penězích. Vysílají své zástupce, aby zkontrolovali stavy na vašich topidlech, budíkách a měřičích. Vy se jen modlíte, aby výsledná cifra nebyla záporná nebo aspoň ne tolik v propadu pod nulou. A co takhle se přestat bát náhlých výdajů a naučit se šetřit. S našimi rady můžete na plynu ušetřit 25% za rok a to už dá hezkou sumičku, kterou můžete investovat do něčeho rozumnějšího.

Revize

Velice důležitým a podceňovaným faktorem zbytečných výdajů za plyn je nedostatečná revize plynových topidel. Neváhejte ani chviličku a objednejte kompletní revizi, alespoň jednou za rok. Předejdete špatné funkčnosti topidla a v případě nutnosti vám vyčistí hořáky.

Výměna

Výměnou starého topidla za nové, dosáhnete okamžité úspory zemního plynu až do výše 15%. Vytápění je nejdražší položkou, která většinou v domácnosti je. Takže je velice dobré věnovat svým topidlům více pozornosti a tím šetřit nejen své peníze, ale i energii.

comments: 0 »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat