Úno 9

Základní rady ohledně dovolené

Posted in Cestovani

Každým rokem spousta lidí cestuje z jednoho kouta do druhého. Pro někoho celoroční uskromnění, jen aby se vydal za hranice státu. Vyrážejí mladí, staří, bezdětný, čerstvě zamilovaní. Bez rozdílu věku a pohlaví nás spojuje jedna věc. Touha za poznáním, odpočinkem a dodržování pár základních věcí, na které si musíme dát pozor.

beck reisen uvod Základní rady ohledně dovolené

Dlouho omýlané téma, kdy cestovky úváděly lákající ceny v katalozích, jenž měly za úkol navnadit zákazníky jsou pryč. cestovní kancelář musí vždy uvést celkovou cenu, kterou zaplatíte, je to nařízeno zákonem.

Vždy si dejte pozor na zavádějící údaje ohledně počtu dní, jenž strávíte na své dovolené. Ta totiž začíná ihned po vstupu do dopravního prostředku. Pakliže nastoupíte hodinu před půlnocí, je to počítáno jako jeden den. Raději se ptejte na počet nocí.

Je sice lákavé přistoupit na extrémní levný zájezd, ale uvědomte si, že podezřele levné nabídky mnohdy souvisí s nastávajícím krachem cestovní kanceláře. Vyhledávejte pouze nabídky srovnatelné s konkurencí. Buďte rozumní a svěřte své peníze např. ověřené cestovce svými známými a kamarády.

Hlavní kritérium cestovní kanceláře je pojištění proti úpadku, bez něj se takové společnosti vyhněte obloukem.

comments: 0 »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat