Úno 9

Léčba mrazem – Kryoterapie

Posted in Zdravi

Léčba mrazem, nebo-li jinak řečeno Kryoterapie se setkává se stále větší oblibou i u nás v České republice. Jde o přesný opak sauny. To neznamená, že si vlezete do mrazícího boxu a z vás se postupně stane kostka ledu, ale jde o prpracovanou proceduru celotělové chladové terapie. Jde o střídavé změny extrémních teplot v rozmezí mezi 110 až 160.

551 2 Léčba mrazem   Kryoterapie

Chladné zdraví

Celá terapie netrvá déle, než tři minuty a tento extrémní mráz púsobí pouze na povrch těla. Vnitřní orgány zůstávají netknuty v teple.  Jakmile se vaše tělo dostane do kontaktu s mrazem, zapne se v něm obranný mechanismus a tím se prokrví a zvýší se zásobení kyslíkem. Aktivovaný metabolizmus následně napomáhá k odplavení škodlivých látek jak krevní, tak i lymfatickou cestou. Na druhou stranu se vám do těla vpravuje množství hormonu podporující dobrou náladu.

Nebojte se

V někom může vyvolat  Kryoterapie obavy a strach. Vězte, že jde o zcela bezpečnou procedúru. Naše tělo nezmrzne díky vlhkosti vzduchu přítomném v kabibě, jenž je vytvářenou speciální technikou a krátkostí pobytu. Pokud chcete zkusit něco moderního a nového, zkuste chladící terapii.

comments: 0 »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat