Úno 9

Jak na svěží dech

Posted in Zdravi

Ať děláte, co děláte, nemůžete se zbavit zápachu z úst. Ústní hygienu nezanedbáváte, dokonce jste si před malou chvílí čistili zuby svým novým zubním kartáčkem, a přesto stále cítíte nepříjemný odér ze svých úst. Jestli vás to alespoň trochu uklidní, nejste v tom sami. Halitózou trpí velká část populace. Nebojte se s tímto nežádoucím problémem bojovat. Je to jen na vás, jak se s tím poperete.

stop v posteli Jak na svěží dech

Zápach nemusí vždy souviset se špatnou ústní hygienou. Způsobují ho těkavé složky síry, štěpením bílkovin. Taktéž zde sehrává velkou část své role trávicí trakt a v neposlední řadě záněty ústní dutiny. Do kotlíku neduhů mnohdy přispějí hormonální změny, kouření, nadměrné pití alkoholu. Zápach dutiny ústní je i dědičný.

Pokud dodržujete zubní hygienu a jste obdařeny tímto problémem, zaměřte se na svůj jídelníček, posilte svůj imunitní systém a začněte žvýkat žvýkačky bez cukru. Není od věci používat ústní vodu s příměsí chlorofylu.  Zakročte proti této svízelnosti, co nejdříve a předejděte trapným situacím. Lidé se vám to budou bát říci, ale z jejich chování určitě vycítíte, že něco není v pořádku. Zahajte protiléčbu.

comments: 0 »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat