Úno 4

Jak se neztrapnit na firemním večírku

Posted in Prace

Čeká vás firemní večírek a neradi byste se přivedli do trapných situací. Pokud jste se v této situaci objevili poprvé, tak se vám otevírají dveře do velké neznámé. Vězte, že to není až tak složité, jak se zprvu může zdát.Postačí, když si ohlídáte pár důležitých věcí a stanete se příjemným a důstojným účastníkem večírku své firmy.

1157 Jak se neztrapnit na firemním večírku

Takové večírky se mohou rozdělovat do několika podskupin, od prostého sblížení se zaměstnanci v místní hospodě až po oficiální „top“ mejdan spolu se svými obchodními partnery. První, co vás asi napadne, tak je oblečení. Jaké zvolit, aby nebylo moc výstřední, ale ani usedlé a nebo mimo kurz? Prvním důležitým faktorem je o jaký tip večírku jde, jestli o formální a nebo normální. Poku vás vaše kroky zavádějí do hospody, postačí džíny. V opačném případě zvolte večerní šaty. Nezapomeňte si zjistit, jestli se na sešlost nosí dárky, abyste nevypadali jako držgrešle.

Veliký pozor si dejte na zrádného svůdníka v podobě několika skleniček alkoholu. firemní večírky jsou plné vašich kolegů a kolegyň a pokud o sobě víte, že vám popíjení drinků rozvazuje jazýček, raději se dobře rozmyslete, jestli budete tolik popíjet. Držte se raději v postraní a buďte nad věcí. Může vám to doslova zachránit krk ve společnosti, kde děláte.

comments: 1 »

One Response to “Jak se neztrapnit na firemním večírku”

  1. Hana napsal:

    Já myslím, že základní rada, jak se neztrapnit na firemním večírků, zní chovat se tak, jak se ode mě, jakožto zodpovědného pracovníka firmy, očekává. Nechovat se jako puberťák ze střední školy utržený ze řetězu. Na obranu některých svých kolegů však musím říct, že se chování lidí také hodně mění s prostředím – v pochybné zakouřené hospodě těžko můžete čekat, že se budou všichni chovat inteligentně a neopijí se do bezvědomí. Ale v nějakém krásném sále (my jsme třeba loni byli v kongresovém sále na Kaskádě, kde celé prostředí působí velmi noblesně) uvidíte, jak se i z kolegů, kteří mají normálně problémy chovat se přiměřeně svému věku (mluvím zejména o mladších kolezích mužského pohlaví, kteří bohužel tak nějak dospívají později), promění v elegány.Pings responses to this post

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat