Úno 2

Tvorba stránek pro začínající

Posted in Internet

Spousta z nás si asi občas řekne, kéž bych mohl mít taky takové stránky. Nápady se vám přímo hemží v šuplíku, akorát je dostat na internetový trh. Ať už byste chtěli  psát o tom, co vás potkalo v každodenním životě, podělit se s ostatníma se svými zkušenostmi a nebo založit databázy určitého tipu rad a poznatků, brzdí vás neznalost webmasterského prostředí. Různé zkratky a čísla s písmenama vám nic neříká, byť jste zkoušeli pochopit záhadné kody, jenž tvoří design a rozmístění stránek. Mám pro vás celkem snadné a přijatelné řešení.

Tvorba stránek  pro začínající

Mám dobrou zprávu pro ty z vás, co byste rádi disponovali kvalitními stránky s profesionálním vzhledem a nemáte zrovna po ruce dostatek peněz na svou vlastní doménu, a nebo neumíte stránky vytvářet. Na internetu je spousta blogovacích míst, kde si během několika málo minut vytvoříte svůj první blogovací deníček, kam píšete, co vám přijde na srdce. Příspěvky se většinou zobrazují chronologicky od nejnovějšího po nejstarší a tím to celé končí. Pokud jste trochu náročnější a přejete vyšší propracovanost administrace je tu pro vás skvělá služba v podobě vašich stránek zdarma.

Kde si je zřídit?

Mezi nejznámější poskytovatele bezplatných domén 3. řádu patří, jde o můj názor, Webnode a Webgarden, jenž svou jednoduchostí a propracovaností nabízí asi nejlepší služby svým zákazníkům. Stránky jsou zdarma, avšak pod podmínkou, že si na svém obsahu necháte zobrazovat reklamu. V tomto ohledu je přijatelnější Webgarden, poněvadž společnost webnode vám reklamu nastrká všude možně. Tedy zpočátku vám reklami nepodsouvají, ale jakmile se vaše stránky stanou oblíbenější a navštěvovanější, určitě překročíte měsíční traffic a stránky se vám jednoduše uzavřou, tedy pokud nepovolíte reklamu a nebo nezaplatíte min 49Kč měsíčně. Jinak jde o služby více než kvalitní a pro začínající webmastery slouží jako výborný odpich pro další projekty.

comments: 0 »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat